Відкриття закладу:

RONA FOODS – виробництво майже готових, заморожених страв з доставкою додому

запустилися в 2020 році
(7)
виробництва
Про виробництво:

Запустилися  в 2020 році.

RONA FOODS вручну роблять заморожені страви, на самостійне приготування яких у нас зазвичай не вистачає терпіння. Суперсмачні  пельмені, варенички, млинці та інші вироби, які язик не повертається назвати полуфабрикатами, які майже готовими привозять до вас додому. 

Все почалося з консультації на першій локаціі в м. Ірпінь. Аж ми як почали обмінюватися електрострумом схожих цінностей, розмов про НАССР, планів на майбутнє, документах і  бухгалтерії виробництва, що приблизно через півроку почали будувати ідеальне виробництво для Наталі і Романа в нашому docx.hub*

docx.hub – локація в Києві на вул. Новозабарська, 21, що під своїм крилом прихистила 5 виробників їжі. Локації побудовані по нормам НАССР і здаються в оренду. Якщо шукаєте своє місце під виробництво, welcome. Пишіть в телеграм нашій Вуті.

 

 

Відгук власника:

Наталі Слюсар

со-оwner of RONA FOODS

Наталі, коли і чому вирішила відкрити проект по виробництву їжі? І розкажи нам про RONA FOODS.

Рівно рік назад сидячи в ресторані в Карпатах. Ця ідея прийшла миттєво. Треба зазначити що ні я, ні мій чоловік, з яким ми разом керуємо бізнесом ніколи не мали жодного відношення до харчового виробництва. Так що це була чиста авантюра. Але нам щось допомагало, тому що вже через два тижні виробництво почало працювати.
RONA FOODS це виробництво напівфабрикатів з доставкою додому. Ми готуємо якісні смачні страви, швидко заморожуємо і привозимо вам додому. А ви насолоджуєтесь життям.

На якому ти зараз етапі в проекті? Що найскладніше, найкайфовіше?


Нам скоро рік. За цей час ми завоювали любов та довіру наших клієнтів і зрозуміли точки росту. Зараз ми в процесі будівництва нового ідеального виробництва. Вибудовуємо процеси всередині команди, розширюємо штат, систематизуємо та вистроюємо процедури. Якщо провести аналогію, то минулий рік ми були дитиною яка вчиться ходити, а зараз ідемо в школу). Все найцікавіше попереду.
Складно було зрозуміти куди бігти на початку, які дозволи, які документи, але нам пощастило познайомитись з Аліною на початку, тож ми не втрачали час на блукання в темряві.
Найкайфовіше це люди які зараз з’являються в нашому житті завдяки RONA FOODS.

З яким питанням звернулась в docx?


В якийсь час я зрозуміла, що задач у мене, як у власника бізнесу на старті, значно більше ніж людина зможе осилити. Нам був потрібен професіонал який відповість на наші питання по необхідним документам та дозволам. Але після консультації з Аліною я отримала такий вагон інформації, що документи стали мене хвилювати значно менше))) ми отримали мільйон контактів найкращих підрядників, і поступово почали будувати відразу правильні процеси. Було б круто познайомитись з docx на етапі планування виробництва, але я щаслива що це сталось майже на старті, я зараз розумію скільки ми зекономили часу, нервів та грошей.


Чи готова розказати про свої топ факапів?


Я спокійно відношусь до факапів і сприймаю їх як досвід, тому щось такого грандіозного навіть не можу згадати, ми просто щось пробуємо робити, оцінюємо результат і йдемо далі.

Те що зараз згадується мабуть це сайт, який ми вже зробили двічі і він так і не працює.


Що ставиш собі за мету найближчі два роки?

В нас є чіткий план на три роки як ми розвиваємось і ростемо.

На найближчий час – це зробити надзвичайно якісний продукт. А це не просто смачні пельмені. Для цього потрібно впровадити норми НАССР, налагодити процеси на виробництві, щоб система працювала як годинник, забезпечити всі необхідні супровідні документи, зробити упаковку, та ще безліч маленьких але таких важливих справ. Наступний крок для мене це побудова системи маркетингу, зробити бренд RONA FOODS впізнаваним та улюбленим для клієнтів. Думаю на наступний рік нам вистачить роботи. А потім почнемо масштабування та вихід на ринки інших міст України.

Допомогли RONA FOODS з таких питань:
  • консультували про все на світі що стосується виробництва: документи на приміщення : пожежна,  НАССР, вентиляція, каналізація, документація з блоку Держпродспоживслужби; 
  • порадили крутих спеців для впровадження бізнес процесів в команді, маркетолога , що як сірий кардинал вислухав ідеї, експертів по навчанню НАССР;
  • зробили планування для нового приміщення на Новозабарській;
  • зробили ремонт на 120 кв.м по НАССР на новому виробництві і досі не повбивали один одного та зустрічаємось на каву;
  • надалі плідно співпрацюємо з RONA FOODS.
"Було б круто познайомитись з docx на етапі планування виробництва, але я щаслива що це сталось майже на старті, я зараз розумію скільки ми зекономили часу, нервів та грошей."
Наталі Слюсар co-owner RONA FOODS
Поділитися: