Відкриття закладу:

Як відкрити кафе в Києві і не прогоріти

Щоб наважитись на це, треба мати нерви Шварценеггера, хард скіли витримки і готовності до всього на світі. Якщо робиш це перший раз – готуйся до збільшення бюджету в х2, аби не х3 рази. Ми ж існуємо для того, аби під час відкриття ти не потрапив в пастки з дозвільною документацією.

Документи, бюрократія, бухгалтерія — от ми все це шаримо.

Замовити консультацію
Консультуємо та показуємо бєкстейдж що потрібно для відкриття кафе
Опишемо процеси, пов'язані з бюрократією і офіційною рутиною. Включно зі строками, бюджетами та списком підрядників. І дамо конспект з продубльованою інформацією.
Реальність сприймаю без прикрас, залякувань та води. І тобі раджу!
Готуємо твоє кафе до запуску по документам та бухгалтерії в одному місці

Оформлюємо усі дозвільні папірці на приміщення та торгівлю з урахуванням особливостей бухгалтерії. Знайомимо з підрядниками, яких геть не знайти в інсті чи дружніх чатіках, бо сарафанне радіо “потрібних людей” у нас в крові.

Замовити консультацію
Оформити документи для відкриття кафе - на нас

Багато твоїх сил піде на концепцію, дизайн та меню кафе. А ми підкажемо як обрати і спланувати приміщення по нормам. Що треба врахувати під час ремонту для відсутності перевірок після відкриття. Підсвітимо лайфхаки спілкування зі специфічними сусідами, пошуком команди etc,  щоб не зупинити твої амбіції.

Кроки відкриття
Скоріш за все, на даний момент, ти знаєш що для відкриття треба ліцензія на алкоголь, торговий патент чи, максимум, санкнижка. Якщо відповідь "так”, то слухай план:
Ну, поїхали!
Крок (1)
Проконсультуємо
Ти розказуєш про себе, а ми про все, що навколо твоєї ідеї. За 13 років роботи з кафе, назбирали досвіду і кейсів, які збережуть тебе від зайвих витрат. Далі з нами або без нас - тобі вирішувати.
Крок (2)
Розберемо бухгалтерію
Розкажемо навіщо нам ТОВ для алкоголю та ФОП для їжі і в чому вигода. Все про податки, звітність та найм працівників та які будуть перевірки і як готуватися до них - теж поговоримо.
Крок (3)
Оберемо програму обліку
Розберемо на чому заробляє кафе і познайомимо з програмою обліку, її можливостями і процесом запуску, аби тебе не надули твої ж працівники.
Крок (4)
Які треба докі, аби відкрити кафе під ключ?
Ліцензії, пожежка, СЕС, НАССР, касові апарати, ТОВ, ФОП, дозволи, літній майданчик, вивіска та інші приводи для безпечної насолоди бюрократією безболісно.
Крок (5)
Секрети внутрішніх процесів кафе
На солодке видамо лайфхаків про найбільші помилки при відкритті кафе, необхідні чатіки та контакти суперлюдей для твого не лише красивого, а і прибуткового кафе.
Скільки коштує?
Відповіла в особисті)))

Пакет доків обійдеться від +/- 1500 баксів з урахуванням усіх офіційних платежів. Але все, як завжди, індивідуально.

Замовити консультацію
Починати варто з консультації

На консультацію можна сміливо резервувати 2 години. Проводити її будемо там, де комфортно, а не там, де написано “Кабінет юриста”.

Вартість завжди фіксована – 5000 грн.

Щоб записатися, достатньо заповнити форму!

Ваш запит відправлено
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення комфортного формату та часу консультації.
З якого ви міста?
1 / 4
У вашому закладі буде алкоголь?
2 / 4
Чи є система реєстрації бізнесу?
3 / 4
Заповніть особисті данні. Ми обіцяємо не дзвонити та не спамити.
4 / 4
Поле не заповнено
Поле не заповнено
Далі
Повернутися
Далі
Повернутися
Далі
Повернутися
Добре