Открытие заведения:

RONA FOODS — производство замороженных блюд с доставкой на дом

запустились в 2020 году
(7)
производство
О производстве:

Запустились в 2020 году.

RONA FOODS вручную делают замороженные блюда, на самостоятельное приготовление которых у нас обычно не хватает терпения. Супервкусные пельмени, варенички, блины и другие изделия, которые язык не поворачивается назвать полуфабрикатами, почти готовыми привозят к вам домой.

Все началось с консультации на первой локации в г. Ирпень. Мы как начали обмениваться электротоком похожих ценностей, разговоров о НАССР, планах на будущее, документах и ​​бухгалтерии производства, что уже через полгода строили идеальное производство для Натали и Романа в нашем docx.hub*

docx.hub – локация в Киеве по ул. Новозабарская , 21, которая под своим крылом приютила 5 производств. Локации построены по нормам НАССР и сдаются в аренду. Если вы ищете свое место под производство, то welcome. Пишите в телеграммах нашей Вуте.

Отзыв собственника:

Наталья Слюсар

Со-оwner of RONA FOODS

Наталі, коли і чому вирішила відкрити проект по виробництву їжі? І розкажи нам про RONA FOODS.

Рівно рік назад сидячи в ресторані в Карпатах. Ця ідея прийшла миттєво. Треба зазначити що ні я, ні мій чоловік, з яким ми разом керуємо бізнесом ніколи не мали жодного відношення до харчового виробництва. Так що це була чиста авантюра. Але нам щось допомагало, тому що вже через два тижні виробництво почало працювати.
RONA FOODS це виробництво напівфабрикатів з доставкою додому. Ми готуємо якісні смачні страви, швидко заморожуємо і привозимо вам додому. А ви насолоджуєтесь життям.

На якому ти зараз етапі в проекті? Що найскладніше, найкайфовіше?


Нам скоро рік. За цей час ми завоювали любов та довіру наших клієнтів і зрозуміли точки росту. Зараз ми в процесі будівництва нового ідеального виробництва. Вибудовуємо процеси всередині команди, розширюємо штат, систематизуємо та вистроюємо процедури. Якщо провести аналогію, то минулий рік ми були дитиною яка вчиться ходити, а зараз ідемо в школу). Все найцікавіше попереду.
Складно було зрозуміти куди бігти на початку, які дозволи, які документи, але нам пощастило познайомитись з Аліною на початку, тож ми не втрачали час на блукання в темряві.
Найкайфовіше це люди які зараз з’являються в нашому житті завдяки RONA FOODS.

З яким питанням звернулась в docx?


В якийсь час я зрозуміла, що задач у мене, як у власника бізнесу на старті, значно більше ніж людина зможе осилити. Нам був потрібен професіонал який відповість на наші питання по необхідним документам та дозволам. Але після консультації з Аліною я отримала такий вагон інформації, що документи стали мене хвилювати значно менше))) ми отримали мільйон контактів найкращих підрядників, і поступово почали будувати відразу правильні процеси. Було б круто познайомитись з docx на етапі планування виробництва, але я щаслива що це сталось майже на старті, я зараз розумію скільки ми зекономили часу, нервів та грошей.


Чи готова розказати про свої топ факапів?


Я спокійно відношусь до факапів і сприймаю їх як досвід, тому щось такого грандіозного навіть не можу згадати, ми просто щось пробуємо робити, оцінюємо результат і йдемо далі.

Те що зараз згадується мабуть це сайт, який ми вже зробили двічі і він так і не працює.


Що ставиш собі за мету найближчі два роки?

В нас є чіткий план на три роки як ми розвиваємось і ростемо.

На найближчий час — це зробити надзвичайно якісний продукт. А це не просто смачні пельмені. Для цього потрібно впровадити норми НАССР, налагодити процеси на виробництві, щоб система працювала як годинник, забезпечити всі необхідні супровідні документи, зробити упаковку, та ще безліч маленьких але таких важливих справ. Наступний крок для мене це побудова системи маркетингу, зробити бренд RONA FOODS впізнаваним та улюбленим для клієнтів. Думаю на наступний рік нам вистачить роботи. А потім почнемо масштабування та вихід на ринки інших міст України.

Помогли RONA FOODS в следующих вопросах:
  • консультировали обо всем на свете что касается производства: документы на помещение: пожарка, НАССР, вентиляция, канализация, документация из блока Госпродпотребслужбы;
  • посоветовали крутых специалистов для внедрения бизнес-процессов в команде: маркетолога, который как серый кардинал выслушал идеи и экспертов по обучению НАССР;
  • сделали планировку для нового помещения на Новозабарской;
  • сделали ремонт на 120 кв.м по НАССР на новом производстве и до сих пор не убили друг друга. Даже встречаемся на кофе;
  • и дальше плодотворно сотрудничаем с RONA FOODS.
"Було б круто познайомитись з docx на етапі планування виробництва, але я щаслива що це сталось майже на старті, я зараз розумію скільки ми зекономили часу, нервів та грошей."
Наталья Слюсар Со-оwner of RONA FOODS
Поделиться: