Відкриття закладу:
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Вартість послуги: 5000 грн
Час: 1,5 години
Ми Роккі Бальбоа в бюрократії та офіційних питань локального гастробізнесу. Все що ти ненавидиш — наша щоденна рутина. Ми розпишемо всі процеси та процедури твого закладу. Робити далі все самому чи покласти на нас комплексне рішення питань — вибір за тобою.
Замовити послугу
Розберемося разом
Кому потрібна консультація?
Всім, хто відкриває бар, кафе, бістро, локальне виробництва, магазин, пекарню чи кондитерську. Знаємо, що тебе верне від цієї бюрократії. Ми допоможемо тобі розібратись з необхідними документальними питаннями та бухгалтерією. А в тебе залишиться більше часу на роздуми над концепцією закладу.
Допоможемо перебороти страхи
  • Дозволи
  • Касові апарати
  • Перевірки
  • Штрафи
  • Бухгалтерія
Дозволи, касові апарати, перевірки, штрафи, бухгалтерія: ми дамо тобі всю необхідну інформацію, щоб дати раду всім процедурам. Ми поділимось своїм 12-річним досвідом роботи з закладами.
Спочатку консультація, а потім все інше!
Ми в docx вирішуємо справи остаточно і комплексно. Знаємо всіх, кого треба знати і маємо велику команду підрядників, які зберуть всі документи, доки ти спілкуєшся з відвідувачами.
Замовити послугу
Починати варто з консультації

На консультацію можна сміливо резервувати 1,5 години. Проводити її будемо там, де комфортно, а не там, де написано “Кабінет юриста”.

Вартість завжди фіксована – 5000 грн.

Щоб записатися, достатньо заповнити форму!

Ваш запит відправлено
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення комфортного формату та часу консультації.
З якого ви міста?
1 / 4
У вашому закладі буде алкоголь?
2 / 4
Чи є система реєстрації бізнесу?
3 / 4
Заповніть особисті данні. Ми обіцяємо не дзвонити та не спамити.
4 / 4
Поле не заповнено
Поле не заповнено
Далі
Повернутися
Далі
Повернутися
Далі
Повернутися
Добре
FAQ?
Що входить в консультацію?
Детальніше
На консультації ми зачіпаємо такі теми: бухгалтерія у закладі, необхідні документи, як правильно побудувати бізнес процеси та на що звернути увагу, які ризики є і як їх мінімізувати, а також що можна делегувати, а що все ж доведеться робити самому.
Залишились питання?
Скільки коштує консультація?
Детальніше
Вартість консультації - 5000 грн.
Залишились питання?
Як проходить консультація?
Детальніше
Консультація може бути онлайн чи оффлайн - за бажанням. Перед консультацією відповідаєш на питання про заклад, описуєш свій запит та що хочеш отримати від консультації. Далі призначається час та місце зустрічі та проводиться консультація, де консультант відповідає на питання та підказує на що звернути увагу
Залишились питання?